Srpen 2015

Něco o mně,co mám ráda

24. srpna 2015 v 9:35 | Kie
Normální.Normální člověk.To rozhodně nejsem :D můžete posoudit podle článlů co jsem psala dřív, byly to kraviny co se potřebovaly ze mně vyblejt skrz klávesnici ..Myslím že to snad stačí s těma kravinama,ale ulevilo se mi..

No co mám teda ráda? Dalo by se říct že všechno až na tekno,hádky který sou moc vyhrocený a typy lidí co si myslí kdovíco a přitom na to nemají právo, pomlouvaj a smrděj kolem nich negativní sračkyys...

Zelenina... miluju zeleninu, cuketu,bramboru rajče.. :3 taky olivy nejlíp černý. Pohanku,cizrnu,čočku :) RÝŽI :D :3 :3 to je moje oblíbený jídlo :)

Co dál, tak si dám třeba pivko nebo něco tvrdšího, ale nesmí se to přehánět.. Ráda takhle po večerech popíjím s přítelem a koukáme u toho na filmy, děláme různý kraviny a tak .. myslím že to každej znáte :)

Mám ráda svou sestru,ty kraviny co spolu vymýšlíme ikdyž je mezi námi dost věkový rozdíl.

Rap..Rap..Rap.. Řeník,masoví wrazi SWD.. James cole,Hugo toxx,SMACK, atd atd .. Ještě než se ve vaší hlavě rozběhne ten proud myšlenek proti řezníkovi a MW, něco byste měli vědět.. Jejich hudba je druh umění, nepřijde mi ok když ty jejich texty někdo bere doslova,a má tendeci se chovat brutálně . To ne .. TO je špatné ano. Ale kdo už má v hlavě něco jako MOZEK, tak ty texty nebere doslova, třeba když si od nich něco poslechnu,vypnu svou nasranost, řeknu si jo, tos hezky vystih Řezníku .. a jdu dál pustím si jinej druh hudby nebo si sjedu ještě pár treků od něj a je to. Rozhodně nemám po poslechnutí jeho hudby tendenci jít a vytáhnout sousedům drátem vaječníky... :) prostě nijak mě ta hudba neovlivnuje:)

Líbí se mi všechny roční období, každý má svoji krásu, v každym počasí se dá dělat něco tvořivýho.Třeba když prší,ráda sedím u našich na zaskleným balkoně, zaposlouchám se do toho deště, připadám si ůtulně a píšu.. Povídky,knihy o kterých si myslím že je nikdy nedokončím,básničky co když přečtu mamce tak je budto dojatá, nebo když je to nějaká trošku brutálnější tak mě zarazí hned u prvního verše.. :D V zimě a na podzim se mi líbí dlouhý procházky ,kdy se můžu zasnít,vyčistit si myšlenky a klidně zabloudím někam dál a někdy mám chut se už nevrátit..

Zvířata .. žádný se mi nehnusí až na žížaly, prostě mně děsí :D :D jinak mi nevadí nic, maso nejím a jsem na to hrdá :) Doma u přítele máme hada,trošku mě mrzí že nesmí jíst nic jinýho než živý myšky ale vždy když je krmení tak jdu pryč z místnosti a vrátím se až je po všem :D V dětství mne fascinovali hlodavci, to byly samý morčata, křečci,myšky který se mi rozmnožily a bylo jich 4O :D Dále potkánci ,ti mi přirostli k srdci nejvíc:) je to ůžasný zvíře, dáš si ho na rameno a klidně s ním jdeš ven .. Nejvíc se jim líbí v kapuci :P :D

Dredy.. ooo boože :3 jak je miluju .. Taky že přítel dredy má , já jich taky pár získala.. Nedám na ně dopustit :) Pak co se vlasů týče nechápu jak může mít nějaká holka krátký vlasy.. Je to věc názoru ale podle mě jsou dlouhý vlasy u holky základ :)

Tak to je nějak vše, jen ještě jenda věc, ráda vařím ale o tom jindy :) Přeji krásný den

Jak nemyslet?

23. srpna 2015 v 14:55 | Kie
Jak jako jak nemyslet? :D Pochopila jsem toto téma tak že bych měla napsat o tom jakým způsobem by lidi neměli přemýšlet. Je lekhý říkat jak by co nemělo bejt a nic s tim nedělat .. Tak s tim něco dělejte,já už se u sebe snažím :)


Co je podle mně špatný na myšlení dnešních lidí:
Reakce v různých situacích

Nimrání se v blbym pocitu ze situace:

Když mě napadne něco špatnýho, mohla bych se v tom nimrat, hledat důvody proč to tak je ..Například sme někde mezi lidma a přítel se baví někde s jinou holkou, a rozumí si většina holek má už jen z takovéto situace ne moc dobrý pocit . A ted mi probleskne hlavou myšlenka:Aha,oni mají očividně dost společných témat..Mám na vybranou jak zareagovat :A) zaženeš zlý myšlenky,přece nejseš nějaká fůrie :je to přece můj přítel,máme dost společnýho, můžu se přidat k nim do konverzace a jistě si s nima na to téma v klidu pokecám a kdyby náhodou po něm ta holka jela tak jí ukážukdo je pánem a že o tomhle si může nechat zdát (to je vpohodě volba)<<takhle myslet je podle mě OK :)

B)už se nimráš.ujíždíš si na tom blbam pocitu: Aha, hele jak si s tou holkou rozumí no a jak na ni kouká určitě se mu líbí.Há ted se oba rozesmáli no co to je,.... atd... začneš se soustředovat na detaily jejich kouminakce, to tě bude užírat a nakonec začneš žárlit, vytvoříš si v hlavě myšlenku že je mezi nima něco víc než tenhle pokec..TŘEBA I PŘEHLÍDNEŠ ŽE JE TA HOLKA ŠKAREDÁ A NENÍ ANI NA CO ŽÁRLIT..Přepadne tě špatná nálada a pokud si toho přítel nevšimne(většinou je z takhle myslícího člověka jen uzliček negativity a takových uzlíčků si lidi moc nevšímaj) tak v lepším případě doma,v horším na místě.. s tebou určitě schytá nepěknou debatu či hádku..

to je rozdíl co?,jak je rozhodující který způsob myšlení si člověk zvolí...

A to je právě ten negativní způsob myšlení, volba B..začít žárlit kvůli maličkosti ... ona ta žárlivost je zapeklitá, někdo žárlí víc, někdo mín .. ale o pani žárlivosti snad někdy příště :)

Živá hudba od sousedů

22. srpna 2015 v 14:30 | Kie
Právě sedím na balkoně, a nemám chut psát články co postrádaj smysl,.. sem ted u rodičů, sousedka vedle hraje na kytaru tak psi poslechnu něco jinýho než řezníka nebo die antwood bo jak se to píše :D Je veknu už trochu zima. ale jak se člověk zaposlouchá do tý hudby a zpěvu je mu najednou teplo ..(nebo mě hřeje to cigáro?:D) Je vidět že je to hraný od srdce :) To si žijem na vesnici, živá hudba, čerstvý vzduch .. :) Cítím se líp když na chvíli vypadnu z toho města,neklidu a spěchu .. Zajímavý je že než jsem vylezla na balkon zněla ta hudba z venku jako klavír, což mě vylákalo ven .. miluju klavír :D Ale kytara se taky dá ,je uklidnující a frustrující zároven :D divný že ? Zvuk kytary mi na jednu stranu připadá takový bezůtěšný, mám z něj pocit jak kdybych byla děcko v koutě co ho tam někdo zapoměl a jediný co slyší je ta kytara,zoufalá kytara co neví kam dál,tak hraje..A ta uklidnující stránka...Stačí se vžít do těch tonů ,představit si jak se struny kytary rozechvívají pod prsty toho kdo na ni hraje,vysílají vibrace melodie až k mým uším..Dovedu si to živě představit a to mě uklidnuje. Mějte se hezky lidi ..